Другарство за пример

Дана 15. марта ученици наше школе били су домаћини ученицима из Хамбурга који похађају часове допунске наставе на српском језику. Ово је наставак сарадње која је започела путем интернета на иницијативу професорке српског језика Драгане Рашуо, која након 28 година рада у нашој школи, од септембра 2015. године предаје српски језик нашој деци из дијаспоре у Немачкој.

Након окупљања и краћег представљања, ученици - гости су ишли на редовне часове, а на крају је био организован заједнички разговор, сумирање утисака и завршно дружење уз пригодни програм који је извела Драмска секција школе.

Погледајте и како су други видели и пропратили ово изузетно другарство и топлину коју су наши ученици поделили са својим гостима - Сајт општине "Звездара", Дневне новине "Блиц".